» مجموع هزینه های اقامت ۳ روزه در کیش

هزینه تفریح و سرگرمی در کیش

پاراسل کیش
یک سری توصیه دیگر برای شما داریم . از مدتی پیشین برای مهاجرت برنامه‌ریزی نمایید تا ناچار نشوید با شتاب بلیت هواپیمای گران بخرید . اکثری از سایت‌های رزرو آنلاین برای اقامت‌ در هتل‌ها تخفیف ارائه میکنند , بعداز شهر مبدا هتل‌تان را رزرو فرمائید .

در کیش میتوانید از اپلیکیشن‌های توصیه خوراک منفعت ببرید و ارزان‌تر خوراک توصیه بدهید یا این که شب‌ها غذای بیرون‌بر بگیرید . بعضا از سایت‌های آنلاین برای سرگرمی‌های آبی‌رنگ کیش تخفیف سفارش می کنند , آنان‌را نیز بررسی فرمائید .
در شرایطی‌که اهل تفریح‌های آبی‌رنگ و ورزش‌های دریایی باشید , کیش فردوس سرگرمی برای شما است . فلای بورد , پدل بورد , ‌ پاراسل , ‌ قایق بنانا , جت اسکی , شاتل و اسکوتر زیردریایی جزو سرگرمی‌های آبی‌رنگ در کیش می باشند .
درصورتی که اهل تفریح‌های آبی رنگ باشید , کیش پردیس سرگرمی برای شما است

برای سود بردن از این سرگرمی‌ها , از حدود ۳۰ هزار تومان برای بنانا تا ۱۵۰ هزار تومان برای فلای بورد میپردازید . می توانید با اشکال قایق از بادبانی , پدالی , پارویی تا تندرو روی آب‌های آبی‌رنگ خلیج عجم گردش فرمائید و برای نیم ساعت از ۱۰ تا ۱۱۰ هزار تومان پرداخت فرمائید .

کیش

دوچرخه‌سواری در کیش یکی‌از آن کارهایی است که به هیچ وجه نباید از فهرست سرگرمی‌ها خط بزنید . هزینه‌ی چندانی ندارد و حدود ۶ هزار تومان برای هر ساعت خواهید پرداخت .
میزان دارایی پیشنهادی گذراندن یک روز در کیش

کیش

در شرایطی که در هتل گران قیمت اقامت نمایید و به رستوران گران‌قیمت بروید , حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه‌ی یک روز اقامت شما در کیش است .

در یک مسافرت میانگین به کیش هزینه‌ی یک روز اقامت و خورد و طعام حدود ۳۶۰ هزار تومان است . در حالتی که بخواهید هزینه‌ها را در مرحله تحت نگه دارید , میتوانید با ۱۷۰ هزار تومان یک شب و یک روز را بگذرانید .

ارگانیک است که به کارگیری از سرگرمی‌های آبی رنگ و غیر آبی رنگ هزینه‌های خودش را داراست . انگیزه از مسافرت کردن خارج ریختن خستگی‌ها , چشیدن مزه‌های نو , شناخت با مردمان محلی و گذراندن اوقاتی خوش است . مدام میگردد هزینه‌ها را زیر آورد .

با اقامت در اقامتگاه‌های ارزان , پیشنهاد دادن غذاهای ارزان منو و خط زدن برخی از تفریح‌های پرهزینه می توانید به کیش بروید و کمتر هزینه نمایید . حدود ۷۲۵ هزار تومان هزینه‌ی یک مسافرت ارزان هوایی به کیش است .

در صورتیکه اهل خرید می‌باشید و حتما به راءس خریدهای کیش راز می‌زنید , هزینه‌ی خرید و سوغات را مستقل درنظر بگیرید .

تور سافاری از آن تجربه‌های تکرارنشدنی است که بها آن ۶۵ یا این که ۱۰۰ هزار تومان است . ولی جذاب‌ترین کاری که میتوانید در کیش انجام دهید , تجربه‌ی غواصی است . برای هر ۲۰ دقیقه‌ غواصی در آب‌های خلیج عجم مبلغ ۶۵ هزار تومان می پردازید .

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  روانشناس ایرانی در لندن   |   آشپزخانه صنعتی   |   ساخت وبلاگ تبلیغاتی   |   نمایندگی پکیج بوتان شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده